14.01.2018

В італійському Больцано завершився груповий турнір відбору до чемпіонату світу-2019 серед команд групи 3.

Збірна України в останньому турі зустрічалась з лідером — Румунією.

Наша команда продемонструвала свій найкращий гандбол на турнірі. Хлопці Віталія Андронова вели упродовж першого тайму з різницією у 5 голів (11:6).

Всю другу половину зустрічі збірна України грала в значно ослабленому складі - без двох ключових гравців задньої лінії. Червону картку отримав розігруючий Олександр Тільте, а лівий півсередній Станіслав Жуков зазнав травми і вже не виходив на майданчик. Румуни перехопили лідерство (17:16), проте українці не припинили боротьби.

Менше ніж за дві хвилини до фінальної сирени наша команда мала перевагу +2 (26:24), але, на жаль, як і в поєдинку проти Італії, впоратись у завершенні не вдалось. Румуни забили двічі поспіль. В України ще був шанс вирвати перемогу, проте остання атака нашої комади вийшла невдалою — нічия 26:26. По 4 голи забили Юрій Кубатко, Сергій Онуфрієнко, Захар Денисов та Дмитро Горіга. 44% кидків по своїх воротах відбив голкіпер Ігор Чуприна.

Збірна України набрала 3 очки в 3-х матчах і завершила турнір на третьому місці. Виграла змагання та отримала єдину путівку до плей-офф збірна Румунії. Італія, яка в останньому турі перемогла Фарери 29:18, посіла друге місце.