18.01.2016

Збірна України в матчі останнього туру кваліфікаційного турніру до чемпіонату світу 2017 на виїзді поступилась Латвії 21:22.

За хвилину до фінальної сирени найкращий в цьому поєдинку снайпер нашої команди Андрій Акименко зрівняв рахунок (21:21), але господарі на останніх секундах зуміли вирвати перемогу. Разом з Акименко (9 голів/12 кидків), результативно матч провів інший крайній збірної України Захар Денисов (5 голів/6 кидків), натомість не порадували півсередні: Олександр Тільте (0/7), Станіслав Жуков (1/6), Роман Чичикало (2/7).

Збірна України непереконливо почала матч. Поступаючись 2:4, команда Віталія Андронова пропустили 6 голів поспіль – 4:10. Втім надалі українці відповіли своєю серією – 5 влучних кидків поспіль. Програвши перший тайм 10:13, після перерви наша команда зробила ще один ривок і зрівняла рахунок 16:16. Латвія знову виходила вперед, але Україна кожного разу відновлювала рівновагу - 18:18, 20:20, 21:21. Вийти вперед жодного разу за матч нашій команді не вдалось, як і втримати нічийний результат у драматичній розв’язці. Поразка 21:22.

Збірна України завершує турнір, маючи в 6 матчах 3 перемоги та 3 поразки. У нашої команди підсумкове 2 місце. Можливістю обійти Україну не скористалась Греція, яка в останньому турі неочікувано в гостях поступилась Кіпру 24:27. Перше місце, а з ним і єдину путівку у плей-офф відбору до ЧС-2017 завоювала Латвія.

Найрезультативнішим у відбірному турнірі серед гравців збірної України став Олександр Тільте  - 28 голів у 6 матчах, у Андрія Акименка – 25 голів, уСтаніслава Жукова – 16.