10.01.2016

Головний тренер збірної України ВІТАЛІЙ АНДРОНОВ в інтерв’ю сайту ФГУ прокоментував перемогу національної команди у виїзному матчі проти Греції (27:21) у відборі до ЧС-2017.

Фото С. Цукіло

Вітаємо з перемогою. Яким був план на гру і що з нього вдалось реалізувати?

Ми спробували перебувати наш захист, який розвалився у нас в київському матчі проти греків. Цього разу заборонили центральним гравцям виходити далеко і бігати за суперниками, адже Греція є дуже швидкою командою. Зміни в обороні пішли на користь. Так, коли почалась втома, все одно були помилки, проте вони завжди бувають у гандболі.

В центрі захисту від початку грали Олександр Шевельов з Юрієм Маньковським. В цілому вони впорались. Цього разу зменшили навантаження на Станіслава Жукова. Він та Роман Северин грали тільки в нападі. В атаці дуже допоміг Роман Чичикало, який також відпрацював і в захисті.

Роман Чичикало закинув Греції 6 м’ячів. Фото С. Цукіло

На жаль знову далась взнаки наша стара хвороба. Перший тайм ми провели на хорошому рівні, виграли 17:10. І хоча ми розбирали напад Греції, попереджували, що ми часто програємо початок другого тайму, але все повторилось і цього разу. Після перерви ми відразу пропустили три голи. В цей момент проявив себе Ігор Чуприна, який підтягував нас всю гру. Він відбив вихід сам-на-сам, а Вадим Бражник парирував семиметровий, що надало гравцям впевненості.

Гра буле непростою. Сьогодні у хлопців був азарт в очах. Вони теж втомились програвати і довели, що у нас є потенціал. Сьогодні греки зіштовхнулись з нашою вдалою грою і в захисті, і в нападі. Ми хоча б трохи наблизилась до тієї моделі, яку хочемо бачити. Звісно, нам ще слід багато працювати. Ми припускаємось дитячих помилок в нападі у більшості, робимо втрати, але сьогодні ми перемогли і це хоч якийсь позитив за останній час.

Збірній Україні, аби зберегти шанси на вихід з групи, потрібно, щоб Греція в наступному турі вдома переграла лідера – Латвію. Це можливо?

Чому ні ? Греки – дуже непроста команда. Тим більш вдома, коли їх підтримують вболівальники. Якщо греки вдома переможуть, я не вважатиму це сенсацією.

4 тур. 10 січня Греція — УКРАЇНА 21:27; Латвія – Кіпр 34:17.
5 тур. 13 січня Греція – Латвія; 14 січня УКРАЇНА — Кіпр (Початок - 17.00. Палац спорту. Київ).
6 тур. 17 січня Латвія — УКРАЇНА, Кіпр - Греція.