22.02.2016

Гандболісти «Мотора» в черговому захоплюючому протистоянні із ZTR здобули перемогу, яка відкриває підопічним шлях Миколи Степанця шлях до четвертого поспіль титулу чемпіонів України.

Глядачі, які зайняли всі можливі та неможливі місця запорізької арени ЗАБ, з яких можна було бачити майданчик, не були розчаровані. Поєдинок пройшов у видовищній боротьбі.
Значну частину першого тайму ZTR був попереду, але на перерву суперники пішли за рівного рахунку - 12:12. У другій половині у підопічних Віталія Ната почались проблеми в атаці. Надійно у воротах «Мотора» грав Геннадій Комок, який показав вражаючий відсоток відбитих кидків – 48%. Помилки ZTR у нападі чітко використовували крайні «Мотора» у швидких переходах. 7 голів з 9 спроб реалізував Юрій Кубатко. Ще 6 м’ячів уЄвгена Жука. Без промаху бив Захар Денисов – 4 голи. ZTR з його короткою лаваю запасних стало ще складніше після вилучення Андрія Акименка. Зрештою сили для опору у команди Ната закінчились і «Мотор» довів поєдинок до переконливої перемоги – 28:22.

«Мотор» подужав ZTR вже втретє в поточному чемпіонаті. Команда Миколи Степанця не втратила ще жодного очка і фактично гарантувала собі золото. До кінця чемпіонату «Мотор» та ZTR проведуть ще один поєдинок.

ЗТР - "Мотор" 22:28 (12:12)