07.02.2021

Підсумки матчів від 6 лютого

Обидва матчі чоловічої Суперліги, що відбулись 6-го лютого принесли несподівані результати, йдеться у матерыалы Федерацыъ гандболу України. Посилання на першоджерело: https://handball.net.ua/ukr/den-sensaciy-nichiya-u-matchi-donbas---motor-peremoga-portovika-nad-odesoyu/

В Южному “Портовик” переконливо переміг фіналіста Кубка України і головного претендента на бронзу чемпіонату “Одесу” - 38:29. Мінімальної переваги у першому таймі (17:16) южненці перетворили на “+ 9” за підсумками всієї гри. 9 м`ячів у господарів закинув Ростислав Поліщук. Вражаючу результативність у 18 голів продемонстрував півсередній “Одеси” Дмитро Коваленко.

Ще більший сюрприз принесла гра у Запоріжжі між “Донбасом” та “Мотором” - нічия 29:29. Причому донбасівці були попереду упродовж більшої частини гри і цілком міг перемогти. “Мотор” врятувався від поразки, коли 30 секунд до фінальної сирени рахунок зрівняв Захар Денисов.

У цьому матчі перервалась рекордна переможна серія “Мотора”, що тривала більше 6 років, з грудня 2014-го коли моторівці поступились ЗТР.

Проти “Донбасу” “Мотор” грав без кількох лідерів - Малашинскаса, Бохана, Мороза - натомість взяли участь у матчі інші провідні виконавці - Пуховський, Комок, Денисов, Горіга.

“Донбас” лідерство у турнірній таблиці та перевагу над “Мотором” у два очки, втім запоріжці ще мають дві гри у запасі.

Нагадаємо, після 14 турів завершиться І етап чемпіонату. Далі стартує ІІ етап, де команди будуть поділені на дві групи А (1-4 місця) та Б (5-8 місця).