17.01.2021

Львівська “Галичанка” зуміла переломити хід подій після невдалого першого тайму та перемогла білоруський “Вікторія-Бєрєстіє” у першому матчі протистояння в 1/8-й фіналу Європейського Кубка.

Команда Віталія Андронова програвала 4 мячі (14:18) за підсумками першої половини, але у другій частині гри вирвалась уперед. Про це повідомляє сайт Федерації гандболу України. Посилання на першоджерело: https://handball.net.ua/ukr/galichanka-zdobula-volovu-peremogu-nad-viktoriya-berestie-u-pershomu-matchi-protistoyannya/

У середині другого тайму у грі виникла пазула, коли у спортивному комплексі “Галичина” зникло освітлення. Після того як проблеми із електрикою були усунені, гра продовжилась.

Закинувши 11 м`ячів, найбільш результативною у складі чемпіонок України стала права крайня Діана Дмитришин. У воротах надійністю виблиснула Марія Гладун, яка зробила 19 сейвів.

“Вікторія-Бєрстіє”, що мала у заявці 9 польових гравців, на 5 менше ніж у суперниць, відпустила “Галичанку” в рахунку на останніх хвилинах. По 5 голів у складі білорусок закинули Ірина Шинкарук та Анастасія Сивуха.

Повторний матч відбудеться також у Львові 17 січня. Початок о 15.00. Пряму трансляцію гри  покаже ФГУ-ТВ.

Європейський Кубок. 1/8 фіналу. Перший матч

«Вікторія-Бєрєстіє» (Білорусь) - «Галичанка» (Україна) 26:32 (18:14)

16 січня. Львів. СК “Галичина”

“Галичанка”: Салтанюк 1 сейв, Гладун 19 сейвів (51%); Дяченко,  Шипляк 1 гол, Прокоп`як, Маркевич 5, Головко, Василяка, Фурманець 2, Овчаренко, Майкут, Коновалова 5, Козак 2, Мєлєкесцева 4, Дмитришин 10, Поляк 3.

Головний тренер – Віталій Андронов

“Вікторія-Бєрєстіє”: Бурдук 10 сейвів (24%), Трушина; Шинкарук 5, Сівуха 5, Суравец 4, Мінушова 4, Алексеюк 3, Бардіян 3, Беринчик 2, Пучко, Тризно.