29.10.2016

Збірна почала підготовку до матчів відбору до Євро-2018

 

Збірна України провела перше тренування на базі в Конча-Заспі в рамках підготовки до матчів відбору до чемпіонату Європи-2018 проти Македонії (2 листопада, Скоп’є) та Ісландії (5 листопада, Суми, початок 18:00). 

На першому занятті в розпорядженні Віталій Андронова були 13 гравців (воротар Андрій Деревянкін (ZTR); польові: Захар Денисов, Артем Козакевич, Станіслав Жуков, Євген Буйненко, Дмитро Дорощук (всі — Мотор), Андрій Акименко, Олександр Тільте, Роман Северін (всі - ZTR), Ігор Гурин, Дмитро Тютюнник (обидва — ЦСКА), Олександр Южбабенко (Радован, Туреччина), Максим Бегаль (Туреччина). 

Решта 5 гравців прибудуть найближчими днями (воротарі: Вадим Бражник, Ігор Чуприна (обидва — Татран, Словаччина); полові: Ігор Копишинський (Драгунас, Литва), В'ячеслав Садовий (Татран, Словаччина), Роман Чичикало (Вакі Ксе, Угорщина).  


Віталій Андронов, головний тренер збірної України:

«Спробуємо виключити з гри лідера Македонії»
«На зборах згадаємо наші ігрові комбінації також хочемо запропонувати незручний захист Македонії, виключити з гри їх лідера, найкращого снайпера збірної та «Барселони» Кирила Лазарова. У нас дуже рівна група у відборі. Гадаю, всі будуть вигравати один в одного. Той, кому також вдасться перемогти в гостях, матиме перевагу. 

Вперше ми викликали до збірної Ігоря Копишинського, який зараз грає у чемпіонаті Латвії. Цього гравця я добре знаю, він виступав у мене ще в «Портовику». Також вперше запросили Євгена Буйненка, який зараз добре виглядає у «Моторі», Максима  Бєгаля, з чемпіонату Туреччини та Ігоря Гуріна з ЦСКА. Всі інші хлопці вже залучались до збірної. 

«Хочемо, щоб команду побачили по всій Україні»
В Сумах ми є непоганий зал, готель. Ми хочемо, щоб люди в інших містах познайомились з нашою чудовою грою. За можливістю хочемо грати в багатьох містах України, щоб нашу команду бачили, закохувались у гандбол та приходили займатись цим видом. Тому я бачу в цьому позитивні моменти. Хочемо принести вболівальникам задоволення, показавши їм хороший гандбол (радіо «Ера»).  


Сергій ЦУКІЛО
ФЕДЕРАЦІЯ ГАНДБОЛУ УКРАЇНИ