19.05.2016

Київський ЦСКА взяв гору над юніорською збірною Ірану (U-20) в контрольному матчі, що проходив в ЦСК ЗСУ. Підопічні Володимир Леонтьєва виграли перший тайм 16:12 і втримали перевагу після перерви – 31:28.

У господарів до складу повернувся Іван Тимощук, який разом з Дмитром Тютюнником став найкращим снайпером команди. Саме Тимошука в коментарі після гри відзначив головний тренер іранців. Чималий внесок в успіх ЦСКА також зробили воротарі команди – Богдан Панченко та Володимир Шупик. За Іран 9 голів забив капітан команди Амін Юсефінеджад, який вже також грає і в національній збірній своєї країни. Матч проти ЦСКА для іранців (U-20) став третім за три дні. Перед цим вони в Броварах двічі завдали поразки юніорській збірній України (U-18) – 28:23 та 32:29.

ЦСКА - Іран (U-20) 31:28 (16:12)
17 травня. Київ, ЦСК ЗСУ. Товариський матч.
ЦСКА, голи: Тимощук – 7, Тютюнник – 7, Плясун – 5, Дубовик – 3, Гурін – 3, Пилявський – 2, Тананеску – 2, Телішевский -1, Бережний – 1.