11.04.2016

Молодіжна збірна України (U-20) зазнала поразки від Хорватії (15:24) у матчі відбірного турніру до чемпіонату Європи — 2016.

Турнір чотирьох збірних проходить у словацькому Прешові. В неділю команда Володимира Максимовича завершить свої виступи матчем проти Фінляндії. Однак не в залежності від цього поєдинку наша збірна на вихід на Євро вже не претендує.

Після поразки в стартовому турі від Словаччини (25:31) українці вочевидь спробували зіграти більш щільно в захисті. Вже на перших хвилинах поєдинку проти Хорватії двохвилинні вилучення заробили  Кравченко та Ільченко. Той же Кравченко  таСтрельніков отримали по жовтій картці. Поступаючись в рахунку 1:4 та 2:5,  наші гандболісти зуміли наздогнати суперника. Три голи Кравченка допомогли відновити рівновагу - 6:6. В такому ж ритмі поєдинок проходив і далі. Хорвати відривались, українці намагались їх наздоганяти. Поступаючись 7:12, сильно-жовті зусиллями Кравченка таКасая забили двічі поспіль і завершили тайм за рахунку 9:12.

Невдовзі  після початку другої половини підопічні Леонтьєва скоротили відставання до мінімуму - 13:14. Але надалі просування української молодіжки в рахунку фактично зупинилось. За час, що залишався до кінця гри, команда забила лише двічі, натомість пропустила 10 голів. В підсумку поразка - 15:24.
Турнір завершиться в неділю матчами Фінляндія – Україна (початок об 11.30) та Словаччина – Хорватія (13.30).

Україна (U-20) – ХОРВАТІЯ (U-20) 15:24 (9:12)
9 квітня. Прешов (Словаччина). Відбірний турнір до ЧЄ-2016. Група 5
Україна: Черкащенко 3/10, Кравченко 4/5, Лихіна 2/5, Ільченко 2/4, Касай 2/5, Стрельніков 2/7, Тільненко 0/3,
Р. Бережний 0/2, Артменко 0/2, І. Бережний 0/1, Горига 0/4, Пялсун  0/1, Охотніков, В’юник, Шупик, Волювач.
Хорватія: Periс 1, Glavas 6, Zobec, Smojver, Mandic 2, Jelinic 5, Sipic 1, Car, Vrdoljak 6, Babic, Severec, Spikic, Markusic 2, Medic, Manci-Micevic 1, Petrov