12.01.2018

Україна вдало стартувала у відборі на чемпіонат світу-2019.

Чоловіча збірна України вдало стартувала у відбірі до чемпіонату світу-2019.

У матчі-відкритті квалфікаційного турніру, що з 11 по 13 січня проходить в італійському Больцано, команда Віталія Андронова переконливо перемогла збірну Фарерських островів 30:22 (17:13). Найкращим гравцем матчу був визнаний розігруючий Олександр Тільте (5 голів). Серед найбільш результативних також Серій Онуфрієнко (6 голів), який провів перший матч за збірну після тривалої перерви. 7 разів відзначився, зокрема релізувавши 4 з 4 семимтрових, Артем Козакевич. Основним голкіпером команди був Ігор Чуприна, який розпочав поєдинок з відбитого семиметрового. В центрі оборони основною стала зв`язка Дмитра Дорощука та Олександра Шевельова.

12 січня збірна України зіграє проти Італії, яка стартувала з поразки від Румунії 24:34. Матч Італія — Україна в прямій трансляції покажуть телеканали XSPORT та Спорт 1. Початок о 20.00.

Віталій Андронов, головний тренер збірної України:

“Головне, що ми виграли, хоча знову не вдалося уникнути провалів у захисті. Але ми знаємо про наші помилки і виправляємо їх. У нападі також потрібно було грати солідніше і вирішити всі питання ще в першому таймі.

Це була наша перша офіційна гра за довгий час і позначалося хвилювання, була деяка скутість у діях. Проте ми виграли з гідним рахунком, зберегли свіжість, ніхто не травмувався. Ігровий час отримали всі окрім Юри Кубатко, у якого невелике ушкодження.

Тепер нас чекає непростий матч проти Італії. У поєдинку з Румунією вони показали себе непоганою командою європейського рівня. Італійці грали активно з величезним бажанням і випили у румунів чимало крові, хоча і програли з різницею в 10 м`ячів. Румунія перемогла за рахунок ротації складу і більшої свіжості виконавців.

Збірна УКРАЇНИ — Збірна Фарерських островів 30:22 (17:13)

Відбір на ЧС-2019. 11 січня. Больцано (Італія)

Україна: Чуприна, Деревянкин, Терехов; Денисов 4,  Полторацький 2, Акіменко, Козакевич 7 (4/4 семиметрових), Жуков 4, Горіга, Онуфрієнко 6, Тільте 5, Шевельов 2,  Дорощук, Бурзак, Северин, Кубатко н.в.

Головний тренер - Віталій Андронов

Штрафний час: 14 — 6

Відбір до чемпіонату світу 2019

Група 3. Больцано

11 січня

Україна – Фарерські острови 30:22 (17:13)

Румунія — Італія 34:24 (18:13)

12 січня

Фарерські острови - Румунія

Італія – Україна. Початок 20.00 (XSPORT, Спорт 1)

13 січня

Румунія - Україна. Початок 19.15 (XSPORT, Спорт 1)

Італія  - Фарерські острови

Турнірна ситуація після 1 туру

1. Румунія - 2 очки (різниця голів +10); 2. Україна - 2 (+8); 3. Фарерські острови - 0 (-8); 4. Італія - 0 (-10).