Збірна Росії - Збірна України 30:28 (15:14)

Відбір на Євро-2022. Група 3. 2-й тур  7 листопада. Мінськ. Арена "Уручьє"

Росія: Кірєєв, Павленко, Заболотін; Сорока 8, Котов 6, Атьман 4, Виноградов 1, Єрмаков 3, Масленніков 2,  Житников 4, Фокін 1,  Андрєєв1,  Ніколаєнков, Васильєв, Іванов, Белевцов.

Україна: Шамрило, В’юник; Жуков 6, Кравченко 6, Онуфрієнко 3, Ільченко 3, Міноцький 3, Кириленко 2,  Денисов 2,  Жук 2, Горіга 1,  Бурзак, Козакевич, Буйненко, Донцов, Садовий.

Збірні України та Росії на нейтральному майданчику в Мінську провели другий за три дня матч відбору на Євро-2022. Про це повідомляє Федерація гандболу України.

Нагадаємо, поєдинок 5-го листопада завершився нічиєю 27:27, причому Україна зрівняла рахунок на останній хвилині. За нічию команда Миколи Степанця чіплялась і в повторному матчі. Перший тайм завершився з мінімальною перевагою росіян (15:14), проте до середини другої половини вони вже відірвались на 7 м`ячів (24:17). У критичній ситуації українці рук не опустили і кинулись у гонитву. Після голу Едуарда Кравченка на 48-й хвилині відствання скоротилось до 2-х голів 26:28, на жаль дістати суперників все ж не вдалось - поразка 28:30. Найбільш результативними у складі української збірної стали Кравченко та Станіслав Жуков - по 6 голів. У росіян 8 разів закинув Сорока, зокрема реалізувавши 5-ть з 5-ти семиметрових. Наші ж пенальтисти у 6-ти спробах схибили двічі. Ігри у Мінську стали останніми у збірній для Сергія Онуфрієнка, який оголосив про завершення виступів у національній команді. В роздягальні після гри призедент ФГУ Андрій Мельник подякував Сергію за роки виступів у збрній, а команда нагородила його оплесками.

Згідно календаря, два наступні матчі відбору Україна має провести 10 та 13 березня 2021 року проти Фарерських островів. Нагадаємо, що ігри ігри фарерців проти Чехії у 1 та 2 турі були перенесені.