09.04.2016

Молодіжна збірна України програла Словаччині

Молодіжна збірна України (U-20) програла Словаччині (25:31) у першому матчі триденного відбірного турніру до чемпіонату Європи — 2016. Турнір чотирьох збірних проходить у словацькому Прешові. Після матчу коментар сайту ФГУ дав правий крайнійЕДУАРД КРАВЧЕНКО, який разом із Дмитром Артеменком став найбільш результативним у складі нашої команди. Обидва закинули словакам по 6 голів.

Едуард Кравченко, гравець молодіжної збірної України (U-20):

Ми виходили на матч з хорошим настроєм, хотіли перемогти, але на жаль, це нам не вдалось. Був деякий мандраж. По грі відчувалось, що Словаччина сильніше за нас. Вони більш зіграні. В першому таймі ми не впорались в захисті. Суперники в атаці протискали нас, грали через края та намагались переграти один в один. Після перерви ми спробували більш надійно зіграти в обороні, якомога менше пропустити. Зрештою другу половину ми виграла в один м`яч, але врятувати поєдинок це не допомогло. Свої голи ми забивали у швидких переходах, були голи і в півсередніх. Я відіграв весь матч. Спочатку у мене був хороший відсоток реалізації, але в кінці матчу кілька разів схибив. В обороні ж у першому таймі пропустив через свій фланг пару м`ячів. У другому таймі через мене вже не забивали.

Завтра (9 квітня) подивимось запис матчу Хорватії проти фінів. Хвилювання вже минуло, отже в цьому плані буде легше. Хорватія сильний суперник, але будемо намагатися перемогти.

Володимир Леонтьєв, головний тренер збірної України (U-20):

Сталось те, чого ми і боялися. В захисті ми провалили початок. В нападі ж занадто квапились, що призводило до помилок. У другому таймі спробували зачепитись, але втраченого вже не повернули.

Лише переможець групи вийде на ЧЄ-2016. 9 квітня Україна зіграє проти Хорватії, яка стартувала з перемоги над Фінляндією