29.04.2021

У матчі відбору на Євро-2022 збірна України в Запоріжжі програла збірній Чехії 26:28.

Команда Миколи Степанця вкрай невдало провела перші хвилини, відпустивши суперників на чотири м`ячі, йдеться на сайты ФГУ. Посилання на першоджерело: https://handball.net.ua/ukr/vidbir-na-evro-zbirna-ukrajini-postupilasya-chehiji/

Весь подальший час господарі намагались відіграти відставання і навіть виграли другий тайм, проте збірна Чехії вистояла, зокрема не дозволивши зрівняти рахунок, коли різниця наприкінці зустрічі скоротилася до одного голу. Найбільш результативним у складі української команди став Дмитро Горіга - 5 голів. У суперників 6 разів відзначився Матей Кліма.

На груповій стадії збірній України залишилось зіграти один матч, який потрібно неодмінно вигравати. 2-го травня відбудеться повторний поєдинок з чехами, тепер на майданчику суперників - у Брно. Гра почнеться о 19.00.

Відбір на Євро-2022. Група 3
Україна – Чехія 26:28 (12:16)

28 квітня. Запоріжжя. ПС "Юність"

Україна: В’юник 6 сейвів/20 кидків = 30%, 1 гол, Комок 2/16; Буйненко 1 гол/1 кидок, Горіга 5/7, Ганчев 1/2, Акіменко 1/1, Тільте 3/4, Козакевич 3/5, Кириленко, Денисов 2/3, Дорощук, Жук 2/3, Донцов, Бурзак 3/3, Міноцький 1/4, Ільченко 3/5.  Головний тренер – Микола Степанець.