28.04.2016

ЦСКА в домашньому матчі Суперліги здобув нелегку перемогу над «ЗТР-Буревісником» 24:22.

Господарі програвали 11:15 по ходу другого тайму і - 18:19 - за 11 хвилин до сирени. Втім у завершенні своє слово сказали лідери ЦСКА – Іван Тимощук та Дмитро Тютюнник. Їх голи допомогли столичній команді зробити ще один крок до бронзових нагород чемпіонату.

ЦСКА (КИЇВ) – ЗТР-БУРЕВІСНИК (ЗАПОРІЖЖЯ) 24:22 (11:14)
27 квітня. Київ. НУФС. Суперліга
Судді: Лазарев/Володавський (Київ/Бровари). Делегат ФГУ – Людовик О.М.
ЦСКА: Панченко, Шупик; Тимощук 9,Тютюнник 5, Басараб 3, Пилявський 3, Дубовик 1, І. Бережний 1, Плясун 1, Гурин 1, Охотніков, Телішевській, Спешилов.
Головний тренер: Володимир Леонтьєв
ЗТР-Буревісник: В’юнник, Ковальчук, Полуботко;  Килєвий 7, Р. Бережний 5, Руденко 4, Бурзак 2, Матяш 2, Корєлов 1, Залевський 1, Яшний, Калмиков, Папуга, Тищенко, Щербак, Сафроненко.
Головний тренер: В’ячеслав Дідушенко
Семиметрові: 5/5 – 2/1.
Штраф 1-2.

Дмитро Тютюнник, гравець ЦСКА:
Перемога в минулому матчі над ЗНТУ-ЗАБ додала нам впевненості. В першому таймі сьогоднішньої гри ми багато не забили, а також не впорались в обороні. Після перерви стали жорсткіше діяти в захисті, більше ловили суперників на блок, кілька разів вдалось убігти в перехід. Потрохи ми зрівняли рахунок та довели матч до перемоги. У нас вперше в цьому сезоні зіграв Сергій Дубовик (лівий півсередній), який повернувся після травми.

В’ячеслав Дідушенко, головний тренер «ЗТР-Буревісника»:
ЦСКА сильніший за складом, але ми зуміли дати їм бій. Вийшла дуже цікава гра. Ми добре захищались, натомість гру в нападі послабила відсутність наших травмованих б’ючих гравців.
Наші хлопці додали упродовж сезону і тепер ми постійно створюємо серйозний супротив таким командам як ЦСКА чи ЗНТУ-ЗАБ. Таких розривів в рахунку, які були раніше, вже немає. Ми готуємо гравців для головної команди клубу і, наприклад, Килєвий, Бурзак,Корєлов, В’юник, Бережний вже в наступом сезоні можуть опинитись в ZTR.