13.01.2020

Збірна України зазнала поразки у матчі 2-го туру

В 2-му туру групового турніру Євро-2020 збірна України в драматичній боротьбі поступилась господарям - збірній Австрії 30:34, повідомляє офіційний сайт Федерації гандболу України https://handball.net.ua/ukr/  Ще за 4 хвилини до сирени рахунок був нічийним, а по грі наша команда нічим не поступалась суперникам. На жаль, ровз`язка вийшла не на нашу користь. Втім турнірна ситуація, а також характер нашої команди і прогрес у її грі залишають місце для оптимізму вболівальників. Шанси на вихід з групи ще є.

В останньому турі 14 січня хлопцям Сергій Бебешка потрібно перемагати Чехію і сподіватись, що Північна Македонія програє Австрії.  Тоді у трьох команд (Чехії, України та Македонії) буде однакова кількість очок і потрібно буде рахувати голи. Наразі жодна з команд групи "В" не гарантувала собі вихід у 2-й раунд і жодна не втратила шансів на продовження боротьби.

Відзначимо суперсенсацію: в групі "Ді" Франція програла Португалії (25:28) та Норвегії (26:28) і вже точно не вийде з групи. Неймовірно!

Австрія - Україна 34:30 (18:17)

10 січня. Відень (Австрія). «Штадтхалле». 7010 глядачів

Австрія (голи): Божовіч 7, Вебер 8 (100%), Пош 4, Фріммель 3, Зайнер 1, Зівковіч 1, Білик 9 (15 кидків), Сантос 1. Воротарі – Бауер та Айхбергер на двох – 8 сейвів/38 кидків (21%)

Україна: Комок ( 3 сейвів/ 25 кидків = 12 %), Терехов (4/13 = 31%); Остроушко 4, Тільте 1, Жуков 6, Козакевич 7, Жук 3 (100%), Шевельов 1, Буйненко 4 (100%), Дорощук 3 (100%), Ільченко 1, Чичикало, Горіга, Гурковський, Акіменко, Залевський.

Головний тренер – Сергій Бебешко.

Семиметрові 1/1 – 0/1

Штрафний час: 6 – 8

Головний тренер збірної України Сергій Бебешко:

«Вітаю, суперників з перемогою. Наша команда сьогодні знову проявила характер, бились дуже самовіддано. 55-ть хвилин результат був невідомий. Але в останні 5-ть хвилин нашій команді забракло досвіду. І ще – граючи на чужому майданчику за заповнених трибун перемогти дуже важко.

Це дуже важливо для нас, що через 10 років ми знову граємо на чемпіонаті Європи. Якби ми грали так як сьогодні і проти Північної Македонії, то, впевнений, ми тоді перемогли б. Але у нас ще залишаються шанси на вихід з групи. Будемо готуватись, аналізувати свою гру, та гру суперника. Будемо битись за свій шанс».