14.02.2017

У Лізі чемпіонів «Мотор» в останньому турі на виїзді переміг данський «Хольстебро» (30:28), хоча після першого тайму запоріжці поступались 15:17.

Команда Миколи Степанця виграла вже шість матчів Ліги чемпіонів поспіль і спробує продовжити свою серію в стиковому раунді плей-офф, де її суперником стане  французький «Монпелье» - переможець групи «С». Матчі відбудуться 4 березня в Харкові та 11 березня в Монпелье. «Мотор» у своїй групі фінішував на другому місці.

«Хольстебро» (Данія) – Мотор (Україна) 28:30 (17:15)
12 лютого. Ліга чемпіонів. 10 тур

Ліга чемпіонів. Групи «С» та «D». Підсумкове становище

Виступи в єврокубках продовжують дві українські команди: «Мотор» в Лізі чемпіонів та ЗНТУ-ЗАБ в чоловічому Кубку виклику. 18 та 19 лютого запорізькі студенти в 1/8 фіналу зіграють проти «Дюделанге»  (Люксембург). Обидві гри ЗНТУ-ЗАБ проведе на виїзді.