22.06.2020

Коуч знову працюватиме з жіночим клубом зі Львова

Як розповів в коментарі сайту ФГУ президент львівського клубу Роман Федишин, Андронов з нового сезону очолить «Галичанку», Тетяна Штефан буде його асистентом, а Оксана Площинська - тренером воротарів, йдеться на сторінці Федерації гандболу України у Фейсбук.

Роман Федишин: «Навіть за нетривалий час у «Галичанці» Віталій Андронов привніс чимало у тренувальний процес та гру. Тому ми знову його запросили і ми налаштовані на тривале успішне співробітництво. Клуб «Галичанка» і гра команди мають розвиватись. Потрібні свіжі ідеї і можливо елементи чоловічого гандболу. Тетяна Штефан багато років працює у «Галичанці», добре знає дівчат, має авторитет і вона буде асистентом головного тренера».

Також Роман Федишин підтвердив, що «Галичанка» заявляється для участі у єврокубках.

«5 липня команда вийде з відпустки, далі - медогляд і збори у Львові. У середині серпня плануємо провести Кубок Львова і ведемо переговори щодо участі з клубами Румунії, Польщі та Білорусі».

«Щодо переходу Наталі Савчин, то у нас з нею ще був тривалий контракт, але ми її відпустили адже вона 8-м років відіграла в головній команді і дуже багато віддала «Галичанці», а зараз отримала дуже хорошу для себе пропозицію».

Нагадаємо: Віталій Андронов очолював «Галичанку» у другій половині сезону 2018/2019 і привів команду до золота Суперліги та перемоги в Кубку України. У сезоні 2019/2020 Андронов працював головним тренером запорізького ZTR. Головним тренером «Галичанки» у минулому сезоні була Тетяна Штефан.

Федерація гандболу України, Сергій Цукіло

Фото - Євгеній Кравс