03.06.2017

2 червня, чоловіча збірна України з пляжного гандболу розпочала навчально-тренувальний збір у рамках підготовки до Чемпіонату Європи, що буде проходити з 19 по 25 червня у столиці Хорватії м. Загреб.

 

Головний тренер національної збірної Олег Сич викликав наступних гравців для участі у зборі:
 
воротарі - Юрій Шамрило, Антон Терехов, Микола Кривошей;
 
польові гравці- Олександр Полторацький, Леонід Михайлютенко, Владислав Паровінчак, Євген Буйненко, Микола Шнит, Богдан Оліферчук, Ростислав Поліщук, Віталій Горовий, Ігор Копошинський та Денис Науменко.
 
Даний збір розбитий на 2 етапи, перший з яких пройде в м. Южний і триватиме до 8 червня. Після чого команда переїжджає до Києва, де паралельно із підготовкою до Чемпіонату Європи, кандидати до збірної приймуть участь у Чемпіонаті України з пляжного гандболу (09-13.06.17 столичний Гідропарк ).
 Завершиться збір 17 червня, після чого 10 гравців, яких визначить тренерський штаб (Олег Сич та Сергій Гордієнко) вирушить до Ужгорода. Далі, разом із жіночою національною збірною, буде трансфер до Загреба.
Нагадаємо, що суперниками чоловічої збірної України у попередньому раунді ( група Б ) Чемпіонату Європи будуть збірні: Хорватії, Сербії, Норвегії, Швеції, Швейцарії та Франції. Чотири кращі команди даної групи виходять у основний раунд змагань, що дає змогу продовжувати боротьбу за нагороди Чемпіонату Європи.
 
На сьогодні, у чоловічій збірній України з пляжного гандболу, яка протягом останніх років входить до еліти світового пляжного гандболу, відбувається оновлення складу. Закінчили свої виступи за збірну такі "зубри" пляжного гандболу як Віктор Ладико і Юрій Маньковський. Також у цьому році з різних причин не допоможуть збірній один із кращих "голкіперів-пляжників" у світі Ігор Чуприна та лідери збірної останніх років Захар Денисов, Дмитро Гунько, Артем Козакевич, В'ячеслав Садовий, Олександр Тільте. Проте, не зважаючи на кадрові проблеми, завдання у чоловічої збірної одне - медалі Чемпіонату Європи, а це в свою чергу дає можливість кваліфікуватися на Чемпіонат світу 2018 року.
Тож побажаємо нашим хлопцям гарного настрою та вдалого успіху!!!

handball.com.ua