10.10.2019

Сергій Бебешко назвав склад збірної України на збори

Сергій Бебешко назвав склад збірної України на збори у Конча-Заспі (21-23 жовтня) та контрольні матчі проти збірної Тунісу (24 та 26 жовтня).

Сергій Бебешко, головний тренер збірної України: «У нас немає розподілу на основних гравців і резерв. Тому не потрібно загострювати увагу на складі, який ми збираємо цього разу. Команда поїде на контрольні матчі з Тунісом, ми викликали нових людей, хочемо на них подивитися. А склад на чемпіонат Європи буде формуватися уже у грудні. Влітку перед матчами з Данією і Чорногорією у нас випали багато гравців і нам довелося використовувати деяких виконавців не на своїх профільних позиціях. Тому зараз ми хочемо перестрахуватися, перевірити різні сполучення в нападі і в захисті. Ми беремо на ігри проти Тунісу 20 чоловік і всі повинні пограти, всі мають побути в цій атмосфері, звикнути до тактичних варіантів, які ми напрацьовуємо. Зараз це наше основне завдання. До збірної після деякої перерви викликані Олександр Шевельов і Максим Карамишев. Які очікування пов`язані з ними?

Шевельова знаю давно, я його тренував його в «Динамо-Мінськ», потім в «Моторі». Сезон 2013-2014 в «Моторі», думаю, був одним з найкращих для нього. Тоді він відіграв дуже непогано. Потім у нього була низка травм, він відновлювався, у минулому році грав у «Донбасі». Зараз Шевельов на виду - виступає грає в Македонії за «Єврофарм». Це гравець, який має великий досвід і такі люди нам потрібні.

Карамишев зараз виступає в Румунії у мене на виду. Я переглядаю багато ігор з його участю. Хлопець має потенціал, в цьому сезоні він грає непогано. Раніше Карамишев вже викликався до збірної. Зараз він готовий і хоче грати в національній команді».

Збірна України. Склад на збори та матчі проти Тунісу

Воротарі:

Антон ДЕРЕВЯНКІН – ZTR

Геннадій КОМОК – «МОТОР»

Антон ТЕРЕХОВ – «Погонь-Щецин» (Польща)

Польові гравці:

Павло ГУРКОВСЬКИЙ – «МОТОР»

Захар ДЕНИСОВ – «МОТОР»

Владислав ДОНЦОВ – «МОТОР»

Дмитро ДОРОЩУК – «МОТОР»

Станіслав ЖУКОВ – «МОТОР»

Артем КОЗАКЕВИЧ – «МОТОР»

Юрій КУБАТКО – «МОТОР»

Владислав ПАРОВИНЧАК – «МОТОР»

Андрій АКІМЕНКО – ZTR

Дмитро ІЛЬЧЕНКО – ZTR

Олександр ТІЛЬТЕ – ZTR

Максим КАРАМИШЕВ – «Васлуй» (Румунія)

Євген ЖУК – «Пєрмскіє мєдвєді» (Росія)

Олександр КИРИЛЕНКО – «Пєрмскіє мєдвєді» (Росія)

Олександр ШЕВЕЛЬОВ – «Єврофарм Работнік» (Македонія)

Сергій ОРЛОВСЬКИЙ – ГК «Гомель» (Білорусь)

Владислав ОСТРОУШКО – «Єврофарм Работнік» (Македонія)

Сергій БЕБЕШКО – головний тренер

Микола СТЕПАНЕЦЬ – тренер

Фото - sportactual.ro

Федерація гандболу України