11.01.2020

Українці мінімально поступилися македонцям

Сильні і змішані відчуття залишив перший матч збірної України на чемпіонаті Європи-2020, повідомляє офіційний сайт Федерації гандболу України https://handball.net.ua/ukr/ Хлопці Сергія Бебешка зустрічались із Північною Македонією. Для балканців це вже 5-те Євро поспіль, в той час як українці грають в турнірі найсильніших команд континенту вперше з 2010 року. Багато хто відводив нашій команді роль аутсайдера протистояння.

Доволі швидко Македонія, яку на арені підтримували близько 5-ти тисяч своїх глядачів, здобула перевагу у 3-4 м’ячі. Від ще більших неприємностей Україну захистив воротар Геннадій Комок. Перед перервою травми зазнав Захар Денисов. На 2-й тайм капітан вже не вийшов, а його позицію закрив Євген Жук (3 голи). Максимально перевага македонців сягала 5 м’ячів (17:12), але збірна Україна не зламалась і з середини 2-ї половини почала скорочувати відставання, на 50-й хвилині після 2-х поспіль голів Владислава Остроушка рахунок став нічийним 22:22. Македонці знову вийшли вперед, а наші навіть незважаючи на проблеми з реалізацією і дива від голкіпера суперників Мітревські (15 сейвів з гру ) – зрівняли 25:25 після голу Павла Гурковського. Грати залишалось 50 секунд. Македонці забили переможний м’яч із сиреною завдяки кидку своєї головної зірки Кіріла Лазарова (8 голів)

«Вітаємо суперників із перемогою, але України заслуговувала як мінімум на одне очко», - заявив після гри Сергій Бебешко. «Атмосфера була фантастичної. Ми грали добре, особливо в другому таймі, але десь нам не пощастило,  наприкінці свою роль зіграв Лазаров», - висловив свою думку Станіслав Жуков.

12-го січня збірна України зіграє проти Австрії, яка стартувала з перемоги над Чехією 32:29. Нагадаємо, дві найкращі команди вийдуть з групи.

Північна Македонія - Україна 26:25 (13:10)

10 січня. Відень (Австрія). «Штадтхалле». 7070 глядачів

Македонія (голи) Манасков 6, Стоїлов 4, Лазаров 8, Талескі 3, Кузмановські 1, Таноскі 1, Георгієвські 2, Пешевські 1; воротар Мітревські (15 сейвів/39 кидків – 38%)

Україна: Комок (12 сейвів/35 кидків, 36 %), Терехов; Остроушко 5, Тільте 1, Гурковський 3, Акіменко 4, Жуков 4, Денисов 2, Горіга 1, Козакевич 2, Жук 3, Шевельов, Буйненко, Дорощук, Чичикало, Ільченко.