06.11.2016

Збірна України на заповненій арені в Сумах перемогла збірну Ісландію 27:25 у відборі до Євро-2017. Це була найкраща гра нашої команди за кілька років. Своїми враженнями поділились головний тренер збірної України Віталій Андронов та один з героїв зустрічі Вячеслав Садовий.

Віталій Андронов, головний тренер збірної України:

«За такої підтримки грати погано неможливо»
Без наших українських вболівальників, цієї перемоги не було б. За такої підтримки грати погано просто неможливо. Хлопці цим пройнялися і, гадаю, сьогодні зіграли навіть вище своїх можливостей. Трибуни нас підтримували і в складні моменти. Також я вдячний хлопцям. Незважаючи на всі труднощі, що у нас є, сьогодні вони були справжніми чоловіками і виявили свої найкращі якості.

«Садовий запам’ятає цей матч на все життя»
Найбільш важливе це те, що перший тайм у Слави [Садового] не вийшов. Ми поговорили з ним в роздягальні в перерві. І це напевне найбільш цінна якість – вміння перебороти негаразди. Можна сказати, він був найкращим на майданчику в другому таймі. Забивав дуже важливі голи. Я вітаю його з цією грою, яка, впевнений, залишиться в нього у пам’яті на все життя.

«Маємо впевненість, що можемо боротися за вихід на Євро»
Найголовніше, що ми залишились у грі. У нас два очки після двох ігор. Все найцікавіше – попереду. Ми уходимо на цю перерву [у відбірному турнірі] з впевненістю, що ми реально можемо претендувати на вихід з групи.

Вячеслав Садовий, гравець збірної України

«Отримав море задоволення»
Ісландія непроста команда, вони дуже швидко грають. У нас були помилки, але ми надійно попрацювали в захисті. Воротар Ігор Чуприна нам допоміг. Добре зіграв напад. Забивали з далекої відстані, звільнялась зона, грали колективно, виконали вимоги тренера. Дякую вболівальникам за чудову атмосферу, я отримав море задоволення!