12.04.2010

Достижение взаимопонимания, а также консолидации действий в вопросах дальнейшего развития украинского гандбола кандидаты в президенты ФГУ закрепили подписанием меморандума шестого апреля. Документ подписали Владислав Николаевич Миленький, Сергей Павлович Санченко, Валерий Михайлович Третьяков.

МЕМОРАНДУМ

щодо порозуміння між кандидатами в президенти

Федерації гандболу України

та подальших спільних дій у питанні розвитку гандболу

 

місто Київ, шостого квітня дві тисячі десятого року

(Еспланадна, 42, приміщення НОК України)

За результатами наради кандидатів у президенти Федерації гандболу України, їх представників, представників Національного олімпійського комітету України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту 24.03.2010 року, проведених між Сторонами переговорів, опираючись на висновки НОК України Сторони домовились про наступне:

1. Визнати роботу Федерації гандболу України в період керівництва її президента Миленького Владислава Миколайовича задовільною.

2. Сторони визнають всі рішення звітно-виборчого Конгресу всеукраїнської спілки громадських організацій „Федерація гандболу України”, що відбувся 20 березня 2010 року у місті Києві, в тому числі щодо обрання президентом ФГУ Третьякова В.М.

3. Сторони беруть на себе зобов’язання не звертатися до суду, Міністерства юстиції України, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, правоохоронних органів щодо правомірності рішення звітно-виборчого Конгресу всеукраїнської спілки громадських організацій „Федерація гандболу України” від 20.03.10р.

4. Сторони домовились об’єднати свої зусилля у питанні подальшого розвитку гандболу.

5. Сторони домовились, що до закінчення чемпіонату України з гандболу сезону 2009-2010 років не змінюється склад Комісій, Комітетів, рад Федерації гандболу України.

6. Сторони домовились виходити з ситуації, що виникла у відповідності до наданих ними пропозицій.

Меморандум підписали:

1. Миленький Владислав Миколайович

2. Санченко Сергій Павлович

3. Третьяков Валерій Михайлович