19.05.2016

Як відзначали 70-річчя Зінаїди Турчиної

Київський ЦСКА помірявся силами з Іраном

19.05.2016

Київський ЦСКА взяв гору над юніорською збірною Ірану (U-20) в контрольному матчі, що проходив в ЦСК ЗСУ. Підопічні Володимир Леонтьєва виграли перший тайм 16:12 і втримали перевагу після перерви – 31:28.

Определились все участники Финала четырех Кубка Украины среди мужчин

19.05.2016

В Сумах состоялся матч 1/4 финала Кубка Украины. СумГУ (Сумы) потерпел поражение от ЗНТУ-ЗАС (Запорожье) - 26:46. Таким образом, команда Вячеслава Лочмана стала последним участником Финала четырех Кубка.

«Визначились з основними виконавцями» - тренер збірної України (U-18)

19.05.2016

Юніорська збірна України (U-18), яка веде підготовку до серпневого відбору до ЧЄ-2016, провела в Броварах два контрольних матчі проти збірної Ірану (U-20).

У Броварах пройшов турнір пам’яті Олега Великого

16.05.2016

Пам'яті майстерного гандболіста та чудової людини присвячений щорічний турнір, що проводиться в рідному місті Олега.

Збірна України (U-18) в Броварах помірялась силами з Іраном

16.05.2016

Юніорська збірна України (U-18), яка веде підготовку до серпневого відбору до ЧЄ-2016, зазнала поразки 23:28 від збірної Ірану (U-20) в товариському поєдинку. Зустріч відбулась в Броварах на майданчику БВУФК. 16 травня команди проведуть ще один спаринг у цій же залі. Початок гри о 16.00. Вхід вільний.

Право на успех

13.05.2016

«ЗНТУ-ЗАС» (Запорожье) — «КДЮСШ им. Ю.Кутенко-ЛГУФК-Политехник» (Львов) 38:13 (18:7)

Збірна України (U-18) в Броварах проведе контрольні матчі з Іраном

12.05.2016

13 травня до України на збори та серію контрольних матчів прилетить чоловіча юніорська збірна Ірану. Її суперниками стануть юніорська збірна України (U-18) та клуб ЦСКА.